İstanbul Güvenilir Nakliyat

İstanbul ilinin her iki yakasında evden eve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren güvenilir nakliyat adından da anlaşılacağı üzere güvene dayalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Kolileme, Paketleme, Sarma

Kolileme aşamasında ise Güvenilir Nakliyat olarak eşyalarımızı sarmaktayız. Sonrasında kolileyerek bantla sağlamlaştırmaktayız. Beyaz eşyaları ve büyük eşyaları sararak taşımaya hazır hale getirmekteyiz. Kolileme işlemleri bittikten sonra mobilyaları sararak taşımaya uygun hale getirmekteyiz. Yaptığımız bu işlem sayesinde bütün eşyaları daha korunaklı olarak taşımaktayız.

Yükleme – Taşıma

Yükleme aşamasında koli içindeki ve sarılmış olan bütün eşyaları büyük bir titizlikle araca yüklemekteyiz. Bütün eşyaları yolda sarsılmayacak ve kaymayacak şekilde sabitlemekteyiz. Böylece yolda sarsıntı nedeniyle sallanarak zarar görmelerini engellemekteyiz. Ayrıca aracın hızını sabit ve ortalama olacak şekilde ayarlamaktayız. Bu da eşyaların ani hareketler ya da ani fren nedeniyle sarsılmalarını engellemektedir.

İndirme – Yerleştirme

Güvenilir nakliyat hizmetleri içinde yer alan bir diğer aşama ilgili adreste eşyaların yerleştirilmesidir. Adrese ulaştıktan sonra eşyaların tamamını indirerek büyük bir titizlikle taşımaktayız. Hiçbir zarar görmeyecek şekilde taşıdığımız eşyaları büyük bir titizlikle yerleştirmekteyiz. Yerleştirmek üzere taşıdığımız demonte parçaları birleştirmekteyiz. Böylece bütün bu aşamaları son derece profesyonel bir kaliteyle gerçekleştirmekteyiz. Beyaz eşyaların bağlantılarını yapmaktayız.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir