İstanbul Tahiroğlu Nakliyat

İstanbul Pendik bölgesinde ev taşımacılığı konusunda hizmet sağlamaktayız. Uzman çalışanlarımız ve irili ufaklı kamyon ve kamyonetlerimiz ile hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmeti sağlıyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını taşımacan önce fotoğraflayarak taşımacılık adımına geçiyoruz. Çünkü herşeyi aldığıız gibi teslim etmemiz son derece önemlidir. Taşımacılık öncesi gerekli hazırlıklar ve planlama yapılarak hareket edilir.

Eşyaların söküm işlemleri uzman marangozumuz tarafımdan yapılır, yeni adresinizde ise tüm kurulum işlemleri gerçekleştirildikten sonra sağlanır.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Fatma Gülben

    Daha önce iki kez eşyalarımı taşıyan Tahiroğlu nakliyat işini severek ve benimseyerek yapıyor. Özellikle güleryüzlü çalışanları taşımacılık sırasında insana iyi geliyor.

  2. Hakan Aygün

    Tahiroğlu Nakliyat ile daha önce iki kez istanbul içerisinde taşındım. Hem onlar benim telefonumu hem de ben onların telefonunu kaydettim. Yolum düştükçe uğrar bir çaylarını içerim biraz sohbet eder hal hatır sorarız. Tahiroğlu nakliyat şirket yetkilileri iyi bir nakliye şirketine sahip olmaktan ziyade çok iyi insanlar. Düşünün ki ziyaretlerine gittiğimde açlık durumumu bile sorarlar. Kendilerine hem teşekkür ediyor hem herkese tavsiye ediyorum. En ufak şüpheniz olmasın ki verdiğiniz paranın karşılığını fazlası ile alıyorsunuz.