Horoz Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe faaliyetlerini onlarca yıllık lojistik tecrübesi ile gerçekleştiren Horoz nakliyat için artık ev taşımacılığı bir uzmanlık alanı olmakla beraber parsiyel ve komple taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Toplamalı ve toplu çalışma hizmetimiz bulunmakta olup müşterilerimizin talepleri doğrultusunda evin içerisinde yer alan bütün eşyalar tarafımızdan kolilenebilmektedir. Kolilenen eşyalar kamyonumuza yüklendikten sonra yeni adresinize doğru yola çıkmaktadır. Yeni adresinize ulaşan kamyonumuz içerisinde yer alan eşyalat yeni evinize çıkarıldıktan sonra Eşyalar istenilen yerlere yerleştir ve son kontrolleri yapılır. Eşyalarda hasar olup olmadığı ya da eksik eşya olup olmadığı ayrıntılı bir şekilde gözden geçirilir. Eğer hasarlı eşya varsa bu konuda işlemler başlatılır ve zarar görmemeniz sağlanır.

Horoz Nakliyat olarak yıllardır bu işi yapmaktayız. Sizlere yardımcı olarak eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını garanti ederiz. Bu konuda bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ahmet Mümtaz Çakmur 05311011345

    Samsun’dan Kocaeli’ye ev taşımak istiyoruz. Acil bilgi alabilirmiyim?