İzmir Asansörlü Nakliyat

İzmir asansörlü nakliyat İzmir’de şehiriçi ve şehirlerarası ev ve ofis taşımacılık hizmetini asansörlü ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kolileme işlemlerini yaparken İzmir Aansörlü Nakliyat hizmetlerimizde öncelikle bütün eşyaları sarmaktayız. Hepsini hasar görmeyecek şekilde kolilere dizmekteyiz. Dizme işleminden sonra kolilere bantla kapatmaktayız. Koliye sığmayacak kadar büyük eşyalar için ise sarma işlemi yapmaktayız. Bütün büyük eşyaları, beyaz eşyaları ve koliye sığmayacak olan diğer eşyaları streç filmle sarmaktayız. Ayrıca baloncuklu havalı naylonlarla da hasar görmelerini engelleyecek şekilde eşyaları sarma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Yükleme – Taşıma

Yükleme aşamasına geldiğimizde bütün eşyaları dikkatlice yüklemekteyiz. Hasar görmeyeceklerinden emin olacak şekilde hepsini iyice yerleştirmekteyiz. Sabitledikten sonra taşıma aşamasına geçmekteyiz. Yolda da eşyaları hasar görmeyecekleri şekilde sabit bir hızda taşımaktayız. İzmir Aansörlü Nakliyat hizmetimizde eşyaların savrulmalarını engelleyebilmek için ani fren ya da ani manevradan kaçınmaktayız.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir