İzmir Tekin Nakliyat

Tekin Nakliyat olarak geniş araç filomuzla eşyalarınızı istedeğiniz yereden istediğiniz yere taşırız. Yıllardır çalıştığımız güley yüzlü ve tecrübeli çalışanlarımız sizin mutlu bir şekilde taşınmanız için ellerinden geleni yapacaklardır. Yapacağımız hasar sözleşmesi ile de eşyalrınızı sigoratalıyarak bize gönül rahatlığı ile emanet edebilirsinz. Kullandığımız 1.sınıf ambalajlarla eşyalarınızın kırılma olasılığını en aza indigemeye çalışıyoruz.

Profilimize girerek siz değerli müşterilimizin yorumlarını okuyarak aklınıza takılan bir şey varsa orada cevabını bulabilirsiniz. Yüksek katlara yaptığımız asansör hizmeti ile de eşyalarınızın yüksek katlara daha güvenli taşınmasını sağlıyoruz.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Adile Dağlıoğlu 05372999844

    Tekin nakliyat dün evimizi taşıdı Allah onlardan razı olsun sehpalarimiz kırdılar bütün eşyaları varillere doldurup evin köşesi ne döktüler yemin ediyorum,cam eşyalar mutfakta varillerden çıkarıp köşeye yigdilar herşeyi çuvallara doldurdular kutuphanedeki kitapları çuvallara doldurdular. Allah’ım Sinirimden öleceğim şikayetçiyim.