İzmir Uzman Nakliyat

Evden eve taşımacılık hizmetinin kusursur ve profesyonel bir şekilde yerine getirilebilmesi için işi uzman bir ekibin gerçekleştirmesi gerekiyor. Bizler, evden eve nakliyat ihtiyacı olan müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve ona göre hizmet sağlıyoruz. Taşımacılık faaliyetlerimizi sürdürürken müşterilerin taşınmasını istediği eşyaları taşımacılık esnasında zarar görmeden taşınabilmesi için kullanılmamış ve sıfır ambalajlama malzemesi ile paketleyip taşımacılığı gerçekleştiriyoruz.

İzmir de evden eve nakliyat hizmeti dışında ofis taşımacılığı, depolama hizmeti, çeyiz taşımacılığı ve piyano taşımacılığı gibi farklı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Taşımacılık ihtiyaçlarımızın tamamı sigortalı olup eşyalarınız yükleme, boşaltma ve kamyonun içerisinde bulunduğu zaman zarfında zarar görmesi haline zararınız en kısa sürede karşılanmaktadır.

İzmir Asansörlü Nakliyat

Şirketimiz yüksek katlardan veya yüksek katlara yapılacak olan taşımacılıklarda taşımacılığın yapılacağı binaların uygun olması durumunda dış cephe asansörü ile taşımacılık hizmetini gerçekleştirmektedir. Dış cephe asansörleri ile yapılacak olan taşımacılıkların birçok avantajı bulunmakta, bunlardan bahsedecek olursak: Eşyalarınız daha hızlı taşınır, eşyalarınızın zarar görme olasılığı daha az olur ve komşularınızı rahatsız etmiş olmazsınız!

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir