Karabük Baran Nakliyat

Karabük ilinde ve ilçelerinde evden eve taşımacılık ihtiyaçlarınızı sağlıklı bir şekilde karşılayabileceğiniz profesyonel çözüm ortağınız olarak 20 yılı aşkın süredir asansörlü taşımacılık hizmetini ekonomik fiyatlara sunuyoruz.

Eşyalarınızı alınacak adresten yükledikten sonra yerleştirilecek adrese geldiğimizde bütün eşyaları büyük bir dikkatle indirmekteyiz. Yerleştirme için bütün eşyaları eve ya da ofise taşımaktayız. Taşıma işlemi bittikten sonra burada bütün eşyaları yerlerine koymaktayız. Sonrasında bütün beyaz eşyaların bağlantılarını yapmaktayız. Demonte hale getirdiğimiz mobilyaları birleştirmekteyiz. Bütün eşyaları son derece hassas bir şekilde yerleştirmekteyiz. Baran Nakliyat hizmetleri içinde yer alan bu aşamayı tamamladıktan sonra kontrol aşamasına geçmekteyiz.

Son Kontroller

Nakliyat firmamız tarafından yapılan hizmetlerde bütün aşamaları tamamladıktan sonra eşyaların sağlamlığından emin olmamız gerekmektedir. Böylece hasarlı eşya olup olmadığını tespit edebilmekteyiz. Eğer eşyalarda herhangi bir hasar olduğu tespit edilirse anlaşma gereği bu zarar karşılanmaktadır. Arnavutköy Nakliyat hizmetlerimiz arasında müşterilerimizin zarar görmesine neden olan bir hatamız bulunursa bunu telafi etmekteyiz.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir