Kayseri Tufan Evden Eve Nakliyat

Kayseri il merkezinde Kocasinan ve Melikgazi ilçelerinde evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Kayseri Talas, Erkilet, Yeşilhisar ve Bünyan gibi merkeze yakın ilçelerde de asansörlü taşımacılık hizmetimiz mevcuttur. Avrupa standartlarında profesyonel taşımacılık çözümleri sunan işletmemiz hizmet sağlarken süprizlere yer verilmemektedir ve tüm eşyalar ambalajlı bir şekilde taşınmaktadır.

Her insanın farklı taşımacılık çözümlerine ihtiycı bulunmata olup bizler her türlü taşımacılık ihtiyaçlarına çözüm üretmekteyiz. Kayseri il merkezinde bulunan Köşk, Alpaslan, Erciyesevler, Fevzi Çakmak, Erkilet, İldem, Serçeönü, Cumhuriyet, Ahi Evran mahallelerinde hizmet sağlıyoruz. Kayseri asansörlü evden eve taşımacılık ihtiyaçlarınız için asansörlü nakliyat çözümleri üretmekteyiz. Şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık çözümlerimiz mevcuttur. Tüm taşımacılık hizmetlerimiz sigorta güvencesinde olup tüm hizmetlerimiz garantilidir.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kadir Karamercan

    Kayseri evden eve nakliyat sektöründe hizmet sağlayan her ne kadar tüm nakliye şirketleri iyi de olsa bu arkadaşlar bir başka.

  2. Kazım Bekirsoy

    Evimin eşyasını bana sıkıntı yaşatmadan taşıdılar. Arkadaşlar hem güleryüzlü hem işini temiz yapıyor tavsiye ederim.