Kuşadası Evden Eve Nakliyat

Aydın ili Kuşadası ilçesinde asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunan işletme ege bölgesinin en iyi nakliye şirketlerinden biridir. Başta Kuşadası olmak üzere izmirden muğlaya kadar olan ege denizi kıyısında hizmet sağlamaktadır.

Kuşadası ilçesinde profesyonel ambalajlama malzemesi ile paketleme hizmeti sunan ve taşımacılık işlemlerini dış cephe asansörleri ile gerçekleştiren işletmemiz özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde göç alan ve veren bölgede yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Her türlü eşya yoğunluğuna sahip ev veya işyerlerine ait eşyaları alabilecek kapasitelere sahip kapalı kasalı kamyonlarımız ile yoğun olarak şehir içi ve yalep edilmesi halinde şehirler arası hizmetimiz mevcuttur.

Taşımacılık Hizmetlerimiz:

– Evden eve nakliyat
– Ofis taşımacılığı
– İşyeri taşımacılığı
– Şehiriçi evden eve nakliyat
– Şehirler arası evden eve nakliyat
– Asansörlü taşımacılık
– Marangozlu nakliyat
– Ambalajlama hizmeti
– Depolama
– Toplu ve toplamalı taşımacılık

Telefon Numaramız :

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Atakan Altur

    İstanbul’da bulunan eşyalarımı Kuşadası’na taşımamda yardımcı oldular. Bekar olduğum için evin içerisinde yer alan eşyaları paketlemeye fırsatım olmadı ve bu arkadaşlar sağolsun tüm paketleme işlemlerini yaptılar.

  2. raci duru 05326410131

    mersinden çok içinde mobilya olmayan (1 buzdolabı, 1 su sebili, 1 masa 6 sandalye (plastik mobilya), 1 televizyon ve az miktarda ev eşyası Kuşadasına taşınacak, ancak Konyadan da 1 bulaşık makinası alınması gerekiyor. Ağustos ayının başında, nasıl yardımcı olursunuz.

  3. Bunyamin 05446773325

    Soke den balikesir merkeze bir yatak odasi ve bir takim salon takimi tasinacak.fiyatlar nasil.kolay gelsin.