Mersin Evden Eve Nakliyat

Mersin evden eve nakliyat olarak otuz yılı aşkın süredir Mersin ve Tarsus ilçesinde ev, ve ofis taşımacılık ihtiyaçlarınıza uzman elden profesyonel çözümler sunuyoruz. Müşterilerimize toplamalı ve toplu ev taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda taşımacılığı gerçekleştirilecek olan eşyaların tamamı uzman personelerimiz tarafından peketlenebilmektedir.

Paketlenen eşyaların araca yüklenmesi konusunda alanında uzman ve tecrübeli personellerimiz çalışmaktadır. Ağır yükler forklift ya da diğer cihazlarla yüklenebilir. Bunun yanı sıra küçük eşyaların yüklenip istiflenmesi son derece önemlidir. Eğer eşyalar iyi bir şekilde istiflenmezse düşme ya da hasar görme olabilir. Bunun engellenmesi için istiflemenin doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Taşıma konusunda araçlarımız son derece profesyoneldir. Hiçbir sıkıntı çıkmayacağını garanti edebiliriz. İstenilen yere araçlarımızı harekete geçer ve en kısa yoldan gitmeyi tercih ederler. Aynı zamanda düzgün yollardan gitmeyi de tercih etmekteyiz. Hız kurallarına ve trafik kurallarına karşı dikkatliyiz. İstediğiniz şehre eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlarız.

Taşınan eşyalar, araçtan indirilir ve odalara yerleştirilir. Düzeni belirlersiniz ve biz de buna göre eşyalarınızı yerleştiririz. Aynı zamanda dolapların kurulmasını yaparız ve beyaz eşyaların bağlanmasını da sağlamaktayız. Bunların yanı sıra ek hizmetler dahilinde kolideki eşyalarınızı da yerleştirmekteyiz. Aynı zamanda çok katlı binalara eşyalar taşınacaksa asansör hizmeti de sunmaktayız. Bu sayede eşyalar daha kolay taşınır.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özgür Tosun 5336551275

    Evden eve taşıma için fiyat araştorması yapıyorum. 3-4 gün içinde taşınmam gerekiyor. Evler Mezitli Kuyulukta.