Milliyet Evden Eve Nakliyat

Ankaranın önde gelen ve ilk diyebileceğimiz nakliye şirketlerinden Milliyet nakliyat profesyonel bir taşımacılık hizmeti anlayışına sahiptir. Çalışanlarımız bütün eşyalar en hassas şekilde sarıldıktan, paketlendikten ya da kolilendikten sonra araca özenle yüklenmektedir.

Milliyet Nakliyat olarak en çok önemsediğimiz şeylerden biri müşterilerimizin güvenlerini kazanmaktır. Bu nedenle taşımacılık işlemlerinde eşyaların tamamını kendi eşyalarımız gibi koruyup kollamak en temel görevimizdir. Bunun için çeşitli destek malzemeleriyle eşyaların birbirine temas etmesini engellemekteyiz. Bunu yapmamızın amacı birbirlerine sürterek eşyaların çizilmesini önlemektir. Nakliyat firmamız tarafından vermiş olduğumuz profesyonel hizmet kapsamında hassas bir çalışma yürütmekteyiz.

Milliyet Nakliyat Boşaltma – Yerleştirme

Yaptığımız yüklemeden sonra eşyalarımızı tamamen sabitlenmiş bir şekilde hasar almamasına dikkat ederek taşımaktayız. İlgili adreste ise yeni yerlerine yerleştirmekteyiz. Burada beyaz eşyaların kablolarını bağlamaktayız. Demonte eşyaları monte ederek yerleştirmekteyiz. Böylece Beykoz Nakliyat olarak müşterilerimizin yerleşme aşamasında aktif olarak yer almaktayız. Kolilerin açılıp yerleştirilmesi de bittikten sonra sıra kontrol aşamasına gelmektedir.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir