Osmangazi Evden Eve Nakliyat

Bursa Osmangazi evden eve nakliyat olarak şehiriçi ve şehirlerarası olmak üzere ev, işyeri ve ofis taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız. Bursa merkez ilçesi olan Osmangazide çok sayıda yüksek katlı yapılar bulunmakta olduğundan taşımacılık işlemlerini daha hızlı ve sorunsuz olarak gerçekleşebilmesi açısından asansörlü olarak sağlamaktayız.

İşletmemiz sadece ülke sınırları içerisinde değil, aynı zamanda uluslararası ev eşyası taşımacılığı konusunda hizmet sağlamaktadır. Özellikle yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın inegölden almış olduğu mobilyaların uluslararası taşımacılığını problemsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İhtiyaç duyulması halinde paketleme işlemlerini itinalı bir şekilde gerçekleştirip her türlü ülkede kurulum için çözüm üretebilecek çözüm ortaklarımız bulunmaktadır. Bizleri arayarak ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi belirterek fiyat ve çalışma şartlarımız konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Melek Yalçın 0,535,858,61,84

    Kızım eşinden boşanıyor – Bursa yunuselinden 1.kattan sadecene kızımın çeyiz eşyası olarak beyaz eşyalar ve mutfak eşyaları paketlenip kestel de karadağ halı mobilyanın üstüne 1. kata taşınacak beni rica etsem ararmısınız ve yeriniz nerede gelip görüşmek isterim

  2. Gülseren Yetkin 05311018308

    Bursa kentmeydanı dan Antalya kepez fiyat ne olur 3+1