Serhat nakliyat

Serhat evden eve nakliyat eşyalarınıza özen göstererek bir yerden diğer yere taşır. sigorta poliçesi imzalandıktan sonra uzman kadromuz ile eşyalarınız evinizde de-monte edilerek paketlenir ve muntazam bir şekilde araçlarımıza istif edilir. eşyaları yerleştirirken de yine aynı şekilde araçtan muntazam bir şekilde indirerek özenle yerine yerleştirir ve monte ederiz.evden eve nakliyat sektöründe önemli konulardan biride ambalajlamadır. değerli eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmesini istemiyorsanız eşyalarınızı emin ellere, serhat nakliyat ‘a emanet edebilirsiniz. çünkü şirketimiz müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı misyon edinmiştir. evden eve nakliyat ve her türlü nakliye işlemleriniz için serhat ev ve ofis taşımacılığı hizmetinizdedir.kayseride evden eve taşımacılık ve nakliyat üzerine hizmet veren şirketimiz tüm müşterilerine %100 memnuniyet garantisi ile hizmet vermektedir. kayserinin neresinde olursanız olun    serhat nakliyat taşımacılık ve nakliyat işlerinize kaliteli hizmet anlayışı ve uzman ekibi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. kayseri evden eve nakliyat işinde sağlam referansları uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetinizdedir.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Aa

  Bu adamlar gördüğüm en kotu firma sakın bunlara inanmayın hem yalan fiyat verip sonra zorbalıkla fiyat arttırıyorlar hemde kırıp döküp onuda tamir etmiyor başlarındaki adam Mehmet telefona bile bakmıyor kendilerini dava edicem zaten yerleri Darıca’da

 2. Bbbbb 05322682349

  Serhat Nakliyat, baştan telefonla 1000 TLanlaşıldı gun ayarlandı. Gelip esyaların yarısını kamyona yukledıkten sonra 4000tl ye anlaşmıştık diyerek sorun çıkardılar guya yanlış anlaşılma olmuş. İnsanı keriz yerine koyuyorlar. Esyalar bırakın diyoruz ona da ucret istiyorlar polis çağırınca ancak orta yol bulundu.evin katını bildikleri halde tasıyamayız asansor çağırın dedıler. Extra ucret çıkardılar. Siz siz olun bizim hatamıza düşmeyin. Kesinlikle dolandırıcı bir firma.

 3. Serhat nakliyat Mağduru​ 05322682349

  Serhat nakliyat, baştan 950 TL dediler, eve geldiler eşya çok dediler halbuki arabanın yarısı bile dolmadı, 1700 TL istediler git o zaman diyoruz 400 TL mazot diyorlar, 1550 TL’ye anlaştık yolda arabaları baltaları yanmış, geldiler eşyayı indirirken 2000 telden aşa olmaz diyor Rasim Metin denen kişi, en sonunda 1600 TL verdik yolladık bunu nasıl mahkeme ederiz. Rasim Metin denen kişi numarası0532 268 23 49.

 4. Kerem gül 05314033794

  yalancilarr evden eve diyosun ama daha eve gelemiyorlar sen görürsün amcam polis sen bittin olm