Sofuoğlu Taşımacılık-Sigortalı

Gaziantep merkezli olarak 15 yıldır hizmet vermekteyiz. Hem bölgemize hem de tüm Türkiye’ye evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Gerek işinizden dolayı, gerekse özel zevkleriniz doğrultusunda değiştirmek durumunda kaldığınız yaşam merkezlerinizin, eskiden yeniye geçiş sürecinin tam ortasında olan evden eve taşıma firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle çözülmesi noktasında tecrübe sahibidir.

Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevki, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevki, ulaşılabilirliği ve katı gibi özellikler göz önüne alınarak yapılacak anlaşma ile taşınma işlemleriniz başlatılır.

Sofuoğlu Evden Eve Taşıma sigortalı ve asansörlü çalışma stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta Gaziantep olmak üzere tüm Türkiye’de aranılan bir taşıma firması olmuştur.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Esra Esra

    Berbat ötesi bir taşıma firması kesinlikle anlaşma yaparken her iki tarafa da asansörlü taşımak istiyorum diye belirtiyorsunuz yoksa bizim gibi bir süprizle karşılaşırsınız ve biz Tek tarafa asansörlü taşıma Fiyatı verdik diyecekler, Üstelik evdeki objeler için de biz bunları taşırsak kırarız Deyip işine gelmeyenleri taşımadılar bileYaniAnlayacağınız Gaziantep Te başımıza gelebilecek en kötü firmayla karşılaştık maalesef ki aldıkları para sonuna kadar haram olsun 11’de geleceğiz deyip 4 te zorla gelmeleri de ayrıca Stres

  2. Hasan YILMAZ 0542%20488%2018%2020

    Merhabalar, bayramdan sonra Karabük/Safranbolu’ya taşınacağım. Evim 3+1. Ordu caddesindeki lojmanlarda oturuyorum. 3. kat. Eşyaların tamamına yakınını kendim toplayacağım. Orada gireceğim evin iki odasında çekyatlardan oluşan oturma grubu, buzdolabı, çamaşır makinası var. (Salon, mutfak, yatak odası, banyo boş) Gidince onlar aşağı indirilecek, bizim malzemeler eve konduktan sonra eskiden orada olanlar alınıp aynı yerde (Safranbolu’da) başka bir eve götürülecek. Benim kendi evimi kendim toparladığımı değerlendirerek bana bu şartlarda bir fiyat verir misiniz? Bir de ikinci versiyon olarak gideceğimiz evi biz önceden boşalttırırsak, siz o işe hiç karışmazsanız fiyat ne olur? Sizden iki ayrı durum için teklif bekliyorum. Teşekkürler…