Temiz Evden Eve Nakliyat

İstanbul Temiz evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri olarak il içi ve iller arası taşımacılığı adımızdan da anlaşılacağı üzere temiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İstanbul ilinin en köklü ve işini en temiz yapan nakliye şirketleri arasında yer alan Temiz nakliyat tüm müşterilerine sigortalı ve garantili taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Temiz Nakliyat olarak yükleme aşamasında bütün eşyaları en korunaklı halde dizmekteyiz. Araç içinde devrilmelerini ya da birbirlerine yaklaşarak çizilmelerini önlemek adına aralarına köpük yerleştirmekteyiz. Bütün eşyaların en korunaklı şekilde taşınacağından emin olunduktan sonra taşıma aşamasına geçmekteyiz.

Taşıma aşamasında eşyaların hasar görmemesi için aracımızı dikkatli kullanmaktayız. Ani manevralardan kaçınmaktayız. Eşyaların ani manevralar nedeniyle hasar görmemesi için büyük bir özen göstermekteyiz. Ortalama bir hızla dikkatli olarak taşıdığımız eşyalarımızı ilgili adreste ise en özenli şekilde yerleştirmekteyiz. Temiz Nakliyat olarak demonte halde taşıdığımız bütün eşyaları yeniden birleştirmekteyiz. Çekmece ve dolap içlerinizi yerleştirmekteyiz.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir