Tokat Bozdemir Nakliyat

Tokat Bozdemir Nakliyat firması olarak kendi asansörlerimizi kullanırız bu da müşteriler yani sizin için çok daha uygun fiyat garantisi demektir. Kiralama yaparsak arada oluşan maddi kaybı tabii ki sizlerden karşılamak zorunda kalırdık… bu bizim için değil tüm evden eve nakliyat firmaları için aynı şekildedir.

Hizmetlerimizi kendi kaliteli ekipmanlarımızla sunuyor olmamız çalışmamalarımız sırasında kaliteli paketleme imkânı verir ve uzman ekibimiz taşınmada olası tüm kazaları öngörüp engelleyecek kadar uzmandır. Amacımız sektörde en kaliteli hizmeti vermek ama bu durum sadece sözle olmaz…

Hasar sözleşmeli olarak gerçekleştirdiğimiz tüm nakliye işlemlerinden iğneden ipliğe kadar tüm eşyalarınız firmamız güvencesi altındadır ve olası tüm kazalar ve maddi kayıplarından firmamız sorumludur.

Ek olarak zaman da değerlidir bu nedenle hasar sözleşmesine iş başlangıç ve bitiş tarihini saatlerine kadar ekleriz. Meydana gelen aksamalar karşısında eğer geç teslim gerçekleşirse saat başı ücret ödeten taraf biz oluruz.

Uzmanlık bizim sizinle çalışırken kendimize güvenmemize neden oluyor, inanın bu kalitede başka nakliye firması bulmanız çok zor!

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir