Trabzon Karadeniz Nakliyat

Karadeniz nakliyat isminden anlaşacağınız üzere sadece Trabzon değil tüm Karadeniz bölgesinde taşımacılık çözümleri üretmekteyiz. Trabzon asansörlü nakliyat veya asansör kiralama ile ilgili ihtiyaçlarınız için doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Genellikle İstanbul ve Trakya bölgesine çok fazla göç veren bir il olan Trabzon ilinden neredeyse günlük olarak kamyonlarımız hareket etmektedir.

Evini taşıdığımız insanların fikirleri ve talepleri bizim için son derece önemlidir. Müşterilerimizin bizlerden talep etmiş olduğu özel ihtiyaçlara yönelik çözümler üretmekteyiz. Eşyasını bir hafta sonra teslim almak veya ertesi gün teslim almak isteyen müşterilerimizin isteklerine cevap vermekteyiz.

Karadeniz bölgesinin en güvenilir nakliye şirketlerinden bir tanesi olarak onlarca yıldır hizmetinizdeyiz ve hizmet kalitemiz birçok kişi tarafından kanıtlanmıştır. Trabzon valiliğine ait taşımacılık işlemleri dışında Trabzonspor ve Karadeniz teknik üniversitesine bugüne kadar çok kez çözüm ürettik ve üretmeye devam ediyoruz.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir