Trabzon Yıldız Nakliyat

Trabzon ilinde evini taşıtmak isteyen müşterilerimize ideal taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Firmamız bünyesinde talep etmiş olduğunuz tüm hizmetler eksiksiz bir şekilde yerine getirilmektedir. Dilediğiniz eşyaları dilediğiniz mesafeye hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırıyoruz. Ev ve işyerlerinin taşımacılığında anahtar teslimi hizmet sunuyoruz.

Firmamız taşımacılık sürecini uzman ekip arkadaşları ile gerçekleştirirken iyi bir koordinasyon ile işlemleri en iyi şekilde yerine getirerek eşyalarınızın taşımacılık işlemlerini gerçekleştirir. Taşımacılık öncesi alınacak bütün önlemler hizmet kapsamımızda olup tüm sorumluluğu tek başımmıza üstleniyoruz. Meydana gelebilecek her türlü olumsuzluğa karşı eşyalarınız sigorta kapsamında nakledilmektedir.

Sadece Trabzon içerisinde değil aynı zamanda başta tüm Karadeniz şeridi olmak üzere ülke sınırları içerisinde bulunan her yere hizmetimiz mevcuttur.

Yüksek katlı binaların sayısının artması ile birlikte daha modern bir taşımacılık hizmeti olan asansörlü sistemi tercih etmeye başladık. Asansörlü taşımacıık hizmeti sayesinde taşınırken eşyalarınız zarar görmemektedir.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir