UPS Evden Eve Nakliyat

Dünya’nın en bilindik lojistik ve kargo şiketlerinden birtanesi olarak faaliyetlerini sürdüren UPS Lojistik Türkiye’de ihtiyaç duyulan evden eve taşımacılık hizmetine profesyonel çözümler sunmak için start vermiş bulunmakta. İki arkadaşın borç aldıkları para ile aldıkları iki adet bisiklet vasıtası ile başladıkları kargoculuk işlerini büyüterek dünya çapında bir lojistik şirketi haline gelen UPS Nakliyat tüm taşımacılık dallarında olduğu gibi evden eve taşımacılık konusunda da sorunsuz taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Kolileme – Sarma

Kolileme aşamasında bütün eşyaları son derece pratik olarak öncelikle sarmaktayız. Ardından bütün eşyaları büyük bir titizlikle kolilere koymaktayız. Kolileri güzelce bantlayarak eşyaların dökülmemesini garantilemekteyiz. Büyük eşyaları sararak korumaya almaktayız. Mobilyaları demonte hale getirerek parçalar halinde sarmaktayız. Başakşehir Nakliyat hizmetleri içinde bu aşamada bütün eşyaları zarar görmeyecek halde taşımaya uygun hale getirmekteyiz.

Yükleme – Taşıma

Yükleme için bütün eşyaları düzgün bir şekilde araca dizmekteyiz. Araç içinde bütün eşyaları düşmeyecek, devrilmeyecek ve sarsılmayacak şekilde sabitlemekteyiz. Bütün eşyaların en güzel şeklide taşınması için taşırken de aynı hassasiyeti göstermekteyiz. Böylece taşırken sarsılmalarını önlemekteyiz. Başakşehir Nakliyat olarak en çok önemsediğimiz noktalardan biri eşyaların son derece hasarsız olarak ulaştırılmasıdır. Bunun için taşırken de onları sarsmadan, ani manevra ya da fren yapmadan yol almaktayız.

İndirme – Yerleştirme

Vatan Nakliyat olarak verdiğimiz taşıma hizmetlerinde ilgili adreste indirme yaparken de dikkatli olmaktayız. Yerleştirme aşamasında bütün eşyaları büyük bir titizlikle eve taşımaktayız. Eşyaları taşıdıktan sonra her eşyayı düzgün bir şekilde yerleştirmekteyiz. Parça haline getirilen eşyaları tekrar birleştirmekteyiz. Eşyaların yerleşimini sağlamaktayız.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir