AYKUL NAKLİYAT

İstanbu’dan yurt içi diğer tüm il ve ilçelere evden eve nakliyat firması, evden eve taşıma şirketi, evden eve nakliyat firmaları, evden eve nakliye ya da adresten adrese ev taşıma hizmeti, evde eve nakliyat firması arayanlar; doğru adrestesiniz. Buradan evden eve taşıma hizmeti en uygun fiyata, kaliteli ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Evden eve nakliyat bizim işimiz. Yıllardır İstanbul’un yükünü biz taşıyoruz. Nakliyat hizmeti destek talepleriniz için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

Aykul Evden Eve Nakliyat İstanbul ilinde taşımacılık hizmeti vermektedir. Taşımacılıkta odaklı çalışma sistemi üzerinde büyük hizmet üzerindedir. Odaklı çalışmadan bahsedicek olursak; Profesyonel ekibimiz ile işin ne durumda,hangi şartlar mevzusunda ve hangi yönde taşınmasını bilinmesidir. Taşıma hizmeti esnasında,taşımadan başka bir şey düşünülmemesi ve yapılan işin lakaik dışı olması odaklı çalışmanın açıklaması olarak tanımlayabiliriz. Sadece odaklanmakta bu işin bir yanıdır, işin listeye göre uyumlu ve taşınma sisteminin güvenliği açısından listeye göre hareket ediilmesi, taşıma sisteminin başarılı olucağını belirtir.Her geçen gün taşımacılık sisteminin üst düzeylere çıkarılmasını,teknoloji ile birlikte bağdaştırılmasıyla birlikte taşıma sistemini mekan sahiplerine göre daha cazip bir hale gelmesini sağlıyor. Güvenli taşımanın adresi olan Aykul Evden Eve Nakliyat her yönden güvenlik önlemlerini sağladığını ve bu güvenlik önlemlerini taşıma süreci içerisinde olduğunu size belirtir. Taşıma hizmeti sonrası olan güvenli, depolama hizmeti içerisinde devam etmektedir. Sağlandığını belirten taşıma sistemi içerisinde tüm aklınızdaki sorulan cevaplarını size tek tek anlatacağımızdan emin olun. Kaliteli taşıma sistemi sayesinde, taşıma hizmeti sizin güvenli ve kayıp olmama tabiri ettiğiniz sistem ile daha gerçek anlama gelmektedir.

Taşıma hizmeti süresince yaptıklarımız aslında düşüncesel olarak çok büyük sorumluluk gerektirir.
Ücretsiz ekspertimizin önceden nasıl ve ne şekilde taşınıcağı listesi ile uzman ekibimiz ile taşınıcak eve gelindikten sonra
Önce taşınıcak eşyaların bölümüne göre ambalajlama,kutulama veya hava kabarcıklı naylonlama hizmeti laiki ile yapılır
Usta marangozlarımız ile sökülücek mobilyalarınızı sıralı bir şekilde sökülme işlemi yapılır.
Asansörlü taşıma sistemi ise asansörümüzü taşınıcak mekana kontrollü bir şekilde kurularak eşyalar uzman kadromuz ile
sırasıyla ve bölümüne göre asansöre yerleştirildikten sonra asansörlü taşıma sistemi başlatılır.
Taşıma sistemi klasik elde taşıma ise taşınıcak mekanda kat,merdiven gibi yerler önceden belirlenerek taşınma işlemi başlatılır.
Kamyonetimize sıralı ve güvenli bir şekilde eşyalar yerleştirilir.
Taşıma işlemi bittikten sonra bütün kontroller yapılır.
Yeni eve taşınıcak eşyalar, kamyonetimiz ile birlikte hareket edilir.
Ve yeni eve gelen kamyonet ile birlikte taşıma sistemi kurularak bütün eşyalar yeni eve taşınır
Eşyalar kısım kısım kutularından çıkarıldıktan sorna son kontroller yapılır.
Ve son kontrollerden sonra ev sahibine nakliye kağıdı imzalatılarak, hizmetimize son vermiş oluruz.
Bize uzak değilsiniz, bir telefon kadar size yakınız… Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Etiketler:

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. ALİCAN 05364472864

  SN.YETKİLİ

  1996 yılında resmi olarak ÖRNEK KAROSER adı altında sektördeki yerini almıştır. Hedefi kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak olan ÖRNEK KAROSER; İç Dizayn (Kaplama), branda kasalar, et ve gıda kasaları, kapalı kasalar, frigo kasa çeşitleri, panel kasalar, açık kasalar, tenteli ve kayar kasa, lift kapak ve 2. el alanlarında hizmet vermektedir.
  ÖRNEK KAROSER, ülke çapında hizmet alanını genişletmek ve geliştirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

  Alican YALÇİNKAYA
  Gsm: 0536 447 28 64