Batman Özevtaş Nakliyat

Batman evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz profesyonel anlamda taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Şirketimiz, eşyalarınızın zarar görmesi için itinalı bir şekilde paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir ki taşımacılık esnasında eşyalarınız zarar görmesin.

Sigortalı Taşımacılık

Eşyalarınız sigortalanmaktadır. Bazı şirketler ya da küçük işletmeler bunu yapmazlar ve eşyalarda hasar olduğu zaman sizin zarar görmeniz kaçınılmazdır. Biz sizin mağdur olmamanız adına eşyalarınızı sigortalıyoruz. Bu bağlamda hasar gören eşyanı olursa size mal etmiyoruz. Vatan Nakliyat olarak işimizin en önemli parçalarından biri olan sigortalama, sizlerin içinin rahat olmasında yardımcı oluyor.

Paketleme Hizmeti

Paketleme aşaması, oldukça önemli bir aşamadır. Eski usuller ile paketleme yapılmakta ve artık teknolojinin sunduğu kaliteli malzemeler seçilmektedir. Eskiden çarşaflara sarılan eşyalar iplerle bağlanarak taşınmaktaydı. Şimdi bunun yerini oluklu mukavvalar ve balonlu naylonlar almış durumda. Bunlara uygun bir şekilde paketleme yapılır ve eşyalar araç taşınır.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. zekeriya akın 5457750072

    aynı binada 3. kattan 2. kata ev taşınacak fiyat talep edebilirmiyim