Evden Eve Nakliyat

İstanbul Nakliyat –

İstanbul bölgesinde hizmet veren firmamız sözleşme ve sigortalı eşya taşımacılığı yapmaktadır. Şehirlerarası, şehir içi, evden eve, ofisten ofise taşımacılık hizmetlerimiz ile Türkiye geneline hizmet vermekteyiz. İstanbul Nakliyat firmamız güvenli ve pratik taşımacılık yapmaktadır.

İstanbul Nakliyat Anlaşma

Nakliyat hizmetimize başlamadan önce müşterilerimizin taşıtmak istediği eşyaları yerinde görmekteyiz. Bu eşyaların miktarına ve taşıma zorluklarına göre ücret belirtmekteyiz. Ayrıca taşıma için asansör kurulumu gerekip gerekmediğine karar vermekteyiz. Bu sayede hizmetlerimiz için ödenecek ücret ve yapılacak olan aşamalar konusunda anlaşma yapmaktayız. Anlaşmaya varmamız halinde sözleşme yapmakta, gün ve tarih belirlemekteyiz. O gün geldiğinde İstanbul nakliyat olarak taşınacak eşyaların bulunduğu adrese giderek ilgili işlemleri yapmaktayız.

İstanbul Nakliyat Güvenceli Taşımacılık

Güvenceli taşımacılık anlayışımız içinde öncelikle eşyaları zararsız bir şekilde ilgili adrese götürmek ve yerleştirmek gelmektedir. İstanbul Nakliyat olarak bu hizmeti en güzel şekilde yerine getirmek için bir sigorta yapmaktayız. Eğer olur da bir kaza ya da ihmal söz konusu olursa yaşanan zararı biz karşılamaktayız.

Uygun Fiyat

Uzman Nakliyat firması olarak İstanbul bölgesinde verdiğimiz taşımacılık hizmetinde son derece uygun fiyat politikasını uygulamaktayız. Piyasa şartlarına en uygun ücretlerle firmamız için en güzel teklifi vermekteyiz. Sonradan ekstra ücret talep etmemekteyiz. Bunu yaptığımız sözleşmeyle de teyit etmekteyiz. Bu nedenle müşteri memnuniyet en yüksek olan firmalar arasında bulunmaktayız.

Kolileme – Sarma

Kolileme işlemlerini küçük eşyalar, kitaplar, mutfak gereçleri ve diğer küçük eşyalar için yapmaktayız. Bunun için öncelikle eşyaları sarmaktayız. Sonrasında kolilere yerleştirerek kolilerin ağzını ve alt kısmını bantlamaktayız. Uzman Nakliyat olarak verdiğimiz taşımacılık hizmetinde bulunduğumuz bu aşamada büyük eşyaları sarmaktayız. Çizilmemeleri için streç ve baloncuk şeklindeki naylonlarla güzel şekilde sarmaktayız.

Yükleme – Taşıma

Yükleme işlemlerinin öncesinde bütün eşyalar son derece hassas bir şekilde binadan çıkarılmaktadır. Araç içinde sabitlenerek çok hassas bir şekilde yükleme yapılmaktadır. Bu sayede yapılacak olan bütün taşıma işlemi gönül rahatlığıyla ve eşyaların tam güvenliği sağlanarak yapılmaktadır. Taşıma sırasında da eşyaları sarsmamak için son derece dikkatli şekilde araç kullanmaktayız.

İndirme – Yerleştirme

İstanbul nakliyat işlemlerinde bir sonraki aşamamız olan indirme ve yerleştirme de yine hassas bir çalışmayla gerçekleştirilmektedir. Araçtan indirilen bütün eşyalar büyük bir özenle daireye taşınmaktadır. Bütün eşyalar getirildikten sonra yapılan yerleştirme ile eşyaların derli toplu hale getirilmesi sağlanmaktadır. Yerleştirme sırasında demonte hale getirilen parçalar yeniden monte edilmektedir.

Son Kontroller

Bütün işlemler bittikten sonra en son eşyaların kontrolü sağlanmaktadır. Beyaz eşyaların bağlantılarının tam yapılıp yapılmadığını anlamak için bu işlem gerçekleştirilmektedir. Bundan sonraki aşamada ise yapılacak olan şey eğer hasar tespiti varsa müşterinin zararını ödemek olacaktır. İstanbul Nakliyat firması olarak hizmet kalitemizi bu sayede en yüksek seviyede tutmayı başarmaktayız. Müşterilerimiz için her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir