Gaziantep Yıldız Nakliyat

Gaziantep ilinde daha önce nakliyat sektöründe çalışan Hakan Yıldız edindiği tecrübeler ile ticari birikimleri ile birlikte bir kamyon alarak faaliyetlerine başlamış, kısa süre içerisinde kamyon sayısını beşe çıkarmıştır. Beş adet kamyon ve iki adet dış cephe asansörü ile Gaziantep ili ve ilçelerinde hizmet sağlamaya başlayan Yıldız nakliyat aynı zamanda Türkiye sınırları içerisinde yer alan en ücre köşelere dahi hizmet sağlamaktadır.

Taşımacılık öncesi kaliteli ambalajlama malzemesi ile paktlenen eşyalarda ambalajlama malzemesinin seçimi çok önemlidir. Her malzeme aynı ambalajlama malzemesi ile paketlenmez, cam eşyalar kraft kağıt ile paketlenirken mobilya grubunda steç folyo ve balonlu naylon tercih edilir. Lake boyalı mobilyalar ise kraf kağıtlı balonlu naylonlar ile paketlenmektedir.

Paketlenme ne kadar güzel yapılırsa taşımacılık işlemleri o kadar sağlıklı gerçekleştirilir.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Dolandırıcı savaş 05061234567

    Dolandırıcılar, yalancilar. firma fln degil. Sakın inanmayın. Rezil ettiler bizi. Eşyalarımız su ve çamur icinde 3 günde geldi. Sigortaliyoruz esyalari diyorlar. Sigorta yok yalanmis. Sakın bulaşmayın. Savaş adındaki dolandırıcı, allah yemin ağzından düşmüyor. Allah senin belanı versin. Ligme ligme ciğerinden gelsin bize cektirdiklerin