Güneydoğu evden eve taşıma

Gaziantep evden eve nakliyat ve taşıma firmamızda bulunan araçlarımızın İstanbul’dan özel olarak yaptırdığımız kamyonet kasalarıyla eşyalarınız kırık ve çizik, yağmur, kar gibi olumsuz koşullarından korunarak taşınır.

Evden eve taşımacılık firmamız, 25. kata kadar çıkabilen asansörümüzle Gaziantep’e ve Ülkemize hizmet etmekten de ayrıca mutluluk duyuyoruz.

Öncelikle tüm eşyalarınız için firmamız tarafından keşif hizmeti yapılır. Sonra taşınma gününde mobilyacı elemanlarımız tarafından sökülür. Paketlenerek araçlarımıza yüklenir. Taşınacak yere ve eşyanın niteliğine göre özel ambalaj malzemeleri ve teknik becerisi yüksek, tecrübeli çalışanlarımız tarafından paketleme yapılır.

Paketleme şekli, şehir içi taşıma veya şehirler arası taşımaya göre faklılık gösterebilir. Beyaz eşyalar, mobilyalar, ev aksesuarları, oturma gurupları darbe ve çizilmeye dayanıklı olacak şekilde paketlenir.

Siz değerli Müşterilerimize ve Gaziantep’imize yakışır bir şekilde bu hizmetlerimizi de devam ettireceğimizi önemle belirtiyoruz.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir