IĞDIR MERKEZ EVDEN EVE TAŞIMACILIK

IĞDIR EVDENE EVE TAŞIMACILIK VE NAKLİYAT
Müşteri Memnuniyeti En Önemli Referanstır İlkemizle, IĞDIR EVDENE EVE TAŞIMACILIK VE NAKLİYAT Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz. Ev Eşyalarınızı günümüz Koşullarının En Çağdaş En Pratik ve En Güvenilir Yöntemlerini bir araya getirerek, Taşınma Gününüzü stresli ve gergin bir ortamdan, Huzurlu ve Güvenilir bir ortama dönüştürerek, taşınma işinizi keyifli ve güvenilir hale çeviriyoruz. BİZİ SIFIR BEŞ YÜZ KIRK BEŞ DÖRT YÜZ ALTI ELLİ SEKİZ SIFIR DÖRT NUMARALI TELEFONDAN ARAYABİLİRİSİNİZ.

PROFESYONEL EKİP
IĞDIR EVDENE EVE TAŞIMACILIK VE NAKLİYATolarak Sizin yani Ailenizin Evinin Eşyalarını Taşıdığımız Bilincidir. Firmamızın bünyesindeki çalışanlarımız, yetenek, birikim ve tecrübeli olmalarının yanında her şeyden önemlisi ahlaki yapılarına da son derece dikkat edilmektedir. Bizimle çalışan personelimizin firmamızın kalitesini yansıtacağını hiçbir zaman unutmuyoruz.
EN KALİTELİ AMBALAJ MALZEMESİ

IĞDIR EVDENE EVE TAŞIMACILIK VE NAKLİYAT
olarak Ambalajlama aşaması dayanıklılık, hijyen, ve boyut bakımından eşyalarınız tozlanma, ıslanma yada yırtılmaya karşı korunacak eşyalarınız ile kırılma, çizilme gibi olumsuzluklara karşı korunacak olan eşyalar sınıflandırılıp, eşyalarınızın neye karşı hassasiyeti varsa, onun için üretilen malzemelerle ambalajları yapılmaktadır. Prensip olarak ambalajlama aşaması olmazsa olmaz olarak gördüğümüz taşınmak için en önemli konulardandır.
05454065804

TAŞINMA İÇİN EN UYGUN ve DONANIMLI ARAÇ FİLOSU

Eşyalarınızın miktarı ve Evinizin konumu yada araç park edebilmesine göre IĞDIR EVDENE EVE TAŞIMACILIK VE NAKLİYAT Hizmeti için özel kapalı çelik kasa donanımlı araç filomuzla, en uygun araçla eşyalarınız taşınmaktadır. Bu sayede eşyalarınız araca sığmadı ya da evinizin bulunduğu sokağa araç giremedi yada gereksiz yere çok büyük araç geldiği için pahalıya taşınma gibi problemleri ortadan kaldırmış bulunuyoruz.05454065804
Huzurlu ve Güvenilir Taşımacılık

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir