İstanbul Uygun Nakliyat

Uygun nakliyat olarak istanbul’un tamamında istediğiniz kaliteli nakliyat hizmetini sağlamaktayız. Yapacağımız her aşama için en başından şartları konuşmaktayız. Bütün aşamalar için anlaşma ve sigortalı taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır.

Uygun Nakliyat Anlaşma

Nakliyat hizmetleri içinde yer alan bütün aşamalar için işleyecek süreci bir sözleşme ile belirlemekteyiz. Uygun Nakliyat hizmetlerimiz için belirlediğimiz sözleşme taşıma şekli başta olmak üzere eşyaların çokluğuna göre belirlenmektedir. Ücret ve tarih dâhil olmak üzere yapılan bütün hizmetler için profesyonel ekibimiz tarafından hizmet verilmektedir. Eşya miktarına uygun araç ayarlanmaktadır. Asansör kurmak gerekip gerekmediğine karar verilmektedir.

Uygun Nakliyat Taşıma Sigortası

Nakliyat hizmetimiz çerçevesinde eşyaları son derece hassas bir şekilde taşımaktayız. Böylece verdiğimiz taşımacılık hizmetinde bütün aşamalarımız hassasiyet ve titizlikle yapılmaktadır. Başakşehir nakliyat olarak verdiğimiz bütün hizmetlerde bu güvenceyi sağlayarak müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Yaptığımız sigorta sayesinde herhangi bir aşamada eşyaların hasar görmesi durumunda müşterilerimizin zararlarını karşılamaktayız.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir