İzmir Kelebek Nakliyat

İzmir Karşıyaka ilinde bulunan şirketimiz asansörlü evden eve nakliyat ve depolama hizmeti sağlamaktadır. Türkiyenin en fazla göç alan ve göç veren illerinden birtanesi olan izmirde çok fazla sayıda şehirlerarsı taşımacılık hizmetine ihtiyaç uyulmaktadır. Şehirlerarası taşımacılık şehiriçinde yapılacak taşımacılıklara göre biraz daha zordur. Genellikle şehiriçi yapılan taşımacılıklarda ki özellikle kısa mesafelerde paketleme işlemleri baştan savma yapılırken aynı şey şehirdışına taşınacak olan eşyalar için geçerli değildir.

Uzak mesafelere taşınması gereken eşyalar bu uzun yola dayanacak şekilde hazır hale gelmesi için dikkatli bir şekilde paketlenmelidir. Şirketimiz, diğer nakliye şirketleri gibi eşyaları izmirde yükleyip adece şoför ile şehirdışına gönderilmemektedir. Kamyonlarımızın tamamında hazır halde bir ekip bulundurmaktayız ki gittiğimiz yerde adam aramak zorunda kalmayalım.

Taşımacılık işlemlerini asansörlü olarak gerçekleştirip müşterimizin halep etmesi halinde eşyalarını dilediği zaman zarfında depolayabilmekteyiz. İzmir depolama çözümlerimiz için bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir