İzmir Kordon Nakliyat

İzmir kordon nakliyat ile ister evden eve ister ofisten ofise taşımacılık yaptıracak olun, kaliteden ödün vermeyin. Kordon Nakliyat olarak sizin için her zaman profesyonel ve dürüst hizmet politikası yürütmekteyiz. Yaşanacak olan bütün aksi durumlara karşı en baştan önlemimizi almaktayız. Sağladığımız hizmetin memnun edici olması için bütün aşamaları olması gerektiği gibi gerçekleştirmekteyiz.

Kordon Nakliyat Paketleme

Taşınma aşamasının en zahmetli kısmı eşyaların teker teker boşaltılmasıdır. Büyük eşyalar zaten nakliyat firmalarınca demonte hale getirilmektedir. Ardından da parça parça taşınmaktadır. Ancak Kordon Nakliyat olarak verdiğimiz kaliteli hizmet sürecinde çekmece içlerindeki eşyaları da toparlamaktayız. Onları da kolilere koyarak komple ev içindeki her şeyi en uygun taşıma yöntemleriyle taşımaktayız.

Kordon Nakliyat Yükleme

Yükleme aşamasında büyük ve sağlam eşyalar genellikle kolaylıkla yerleştirilmektedir. Ancak hassasiyet derecelerine göre eşyalar çeşitli desteklerle sabitlenmektedir. Gayet yavaş ve sarsmadan yapılan bu yerleştirme sayesinde hiçbir eşya taşınırken zarar görmemektedir. Yükleme esnasında önce büyük eşyaların yüklemesi gerçekleştirilmekte sonra koliler yerleştirilmektedir.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir