Malatya Yaman Nakliyat

Malatya ilinde taşımacılık konusunda işin ehlini arıyorsanız Yaman nakliyat olarak kamyonlarımız ve çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Eşyalarınızı paketleyip kamyona yükledikten sonra eşyalar gidilecek yere taşınır ve taşındıktan sonra yerleştirme işlemine geçilir. İstenilen odaya belirtilen eşyalar yerleştirilir ve eğer istenirse kolideki eşyalar da yerleştirilmektedir. Bunlar ek hizmetlere dahildir. Aynı zamanda eşyaların kata taşınması sırasında da asansör hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Asansör sayesinde eşyalar daha hızlı ve kolay şekilde taşınmaktadır. Hem merdivenler hasar görmez hem de eşyalar hasar görmez.

En son aşama eşyaların kontrol edildiği aşamadır. Burada eşyalar iyi bir şekilde kontrol edilir. Eğer hasar varsa sigorta işlemlerine başlanır. Bunun yanı sıra eşyaların tam gelip gelmediği de incelenmektedir.

Bahçelievler Yaman Nakliyat olarak sizlere güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Eşyalar isteğinize uygun bir şekilde taşınmakta ve yerleştirilmektedir. Bizimle hemen irtibata geçin.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir