ÖZSELÇUK NAKLİYAT TİC. LTD. ŞTİ.

ÖZSELÇUK NAKLİYAT İstanbul merkezli bir aile firması olup Türkiye´ nin her yerine 1980´ den beri sigortalı olarak ev ve ofis taşımacılığı yapan ve depolama hizmeti veren Türkiye´ nin ÖNCÜ firmalarından biridir. Öz Selçuk Nakliyat firmamız, bireysel eşya nakliyatı hizmeti dışında kurumsal eşya taşıma hizmeti de sunmaktadır. Sağladığı kaliteli nakliyat hizmetlerini, deneyimli personel kadrosu ve araç filosu aracılığında sunan firmamız nakliyat sektöründe tanınmış ve belirli şahsi ve kurumsal referans edinmiş nakliyat şirketidir.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. makbule yılmaz

    korkunç bir taşınma! antika lambamı kırdılar, her yeri çizdiler, tavan pervanemi kırdılar çöp oldu, burdan sığmaz çıkaramıyoruz dedikleri bazayı iki arkadaşım iki dakikada çıkardı, ev telefonu çocuğun oyuncaklarının arasından çıktı, her şey karman çorman! sakın diyorum!

  2. Orhan yıldız 5466290212

    Ben böyle saçma sapan bir nakliye firması görmedim televizyonumu kırdılar buzdolabını bozdular fırınımı ezdiler hiç birşey yapmadılar telafi için. sigorta yaptılar bu yüzden 1000tl fazla para verdim sigorta sadece trafik kazasında karşılıyormuş tam rezil bir firma boşa zaman harcamayın telefonlarada bakmıyorlar. Özselçuk Nakliyat