Şırnak Uzman Taşımacılık

Şırnak Uzman Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda sizlere kaliteyi sunuyoruz. Uzman nakliyat olarak yıllarca bu iş yapmaktayız. Eşyalarınızın güvenliği bizden sorulur. Profesyonel çalışma ekibimizle yürüttüğümüz işlerde sorunlar çıkmamaktadır. Kendimizi her geçen geliştirerek teknolojiye de uyum sağlamaktayız. Teknolojinin yardımını da kullanarak evinizin taşınmasında yardımcı olmaktayız. Sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşınmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Expertiz

Eşyalarınızı taşıtmak istiyorsunuz ve ne kadar tutar bilmiyorsunuz. Bunun için bizimle irtibata geçerek yardım alabilirsiniz. Personelleri evinize göndererek evinizdeki eşyaların boyutları, gidecekleri yer incelenir ve fiyatlandırma çıkarılarak size sunulur. Bu işlem ücretsiz olarak yapılmaktadır. Eşyalarını ve istediğiniz ek hizmetlerle birlikte toplam tutar çıkarılır.

Sigortalama

Taşıma esnasında oluşabilecek hasarları garanti altına almak için yapmaktayız. Çalışmalarımızda kalite ön plandadır. Taşınma esnasında hasar olmayacağını garanti ederiz. Bunun dışında oluşabilecek olan istemsiz hasarlar için de eşyalarınıza sigorta yapmaktayız. Böylelikle zararınız olmayacaktır. Eşyalarınıza sizin kadar değer veriyoruz ve işimizi son derece önemsiyoruz. Uzman nakliyat olarak yılları aşan tecrübemiz ile işimizi yürütmekteyiz.

Paketleme

Paketleme eşya taşıma işinin en önemli aşamasıdır. Biz de bunun son derece farkındayız sizlere kolaylık sağlamaktayız. Paketleme aşamasında balonlu naylon ve oluklu mukavva tercih edilmektedir. Bu malzemeler sarılacak olan eşyanın özelliklerine uygun olarak seçilmektedir. Büyük eşyalar için mukavva tercih ederken aynı zamanda balonlu naylon da tercih edebilmekteyiz. Eşyalarınızda çizilme ve kırılma olmamasına adına oldukça önemli bir işlemdir.

Yükleme

Yükleme işlemi, paketleme bittikten sonra eşyalar aracın yanına indirilir ve sonrasında yapılır. Yükleme işleminde önemli olan istiflemenin doğru bir şekilde yapılmasıdır. Kırılacak olan eşyaların düzgü bir şekilde konulması gerekmektedir. Aynı şekilde büyük eşyaların da yerleştirme düzenleri önemlidir.

Taşıma

Araca yükleme bittikten sonra taşıma aşamasına geçilir. Eşyalar, gidecek olan yere en yakın mesafeden gidilir. Aynı zamanda düzgün olan yollar tercih edilmektedir. Hız konusunda da oldukça hassas davranmaktayız. Bütün bunlara dikkat ederek, eşyalarınızın evden eve taşınmasını sağlıyoruz. Aynı şekilde şehirlerarası taşımada da eşyalarınız güvenli ellerdedir.

Yerleştirme

Eşyalar araçtan eve taşınarak yerleştirilmektedir. Bu aşamada sizlerden de destek alarak eşyalarınızın yerleşmesini sağlıyoruz. İstediğiniz odaya eşyalarınızı taşıyarak isterseniz kolilenmiş eşyaları da yerleştiriyoruz. İstemezseniz kolilenmiş eşyaların yerleşmesini size bırakıyoruz. Taşınacak olan yerin yüksekliğine bağlı olarak taşınma için asansör hizmeti de sunmaktayız.

Kontrol

Eşyalarınızı yerleştirdikten sonra hepsinin ayrıntılı bir şekilde kontrolünü sağlıyoruz. Eğer eşyalarda hasar varsa gerekli işlemleri yapıyoruz. Sizlere zarar gelmemesi adına sigortalanan eşyalarının sağlam olduklarını garanti ediyoruz.

Uzman nakliyat olarak Şırnak’nda da şubemiz bulunmaktadır. Bizlere ulaşarak yardım alabilirsiniz. Şırnak’ndan taşınmak istiyorsanız ya da buraya yerleşmek istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz. Son derece kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktayız. Aynı zamanda hızlı bir şekilde de gerçekleştirmeyiz.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hakan Karakuş

    Uzman nakliyat ile daha önce Şırnaka taşındım artından adanaya. Sağolsunlar eşyalarımı tertemiz bir şekilde taşıdılar.

  2. Abdulkadir bozkurt 05426851173

    Sırnak fatih nakliyat şırnak bolgesınde uzman ekibimiz var marangoz ustamız vardır 05426851173