Ankara Uzman Nakliyat

Ankara’da evden eve taşımacılık sektöründe 1980 yılından günümüze hizmet veren Uzman Nakliyat ile şehiriçi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık ihtiyaçlarınız için profesyonel çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Ücretsiz ekspertiz hizmeti bulunan şirketimizin sağlamış olduğu hizmetlerde süprizlere yer verilmemektedir. Taşınacak olan eşya daha öncesinde incelenerek taşımacılığın ne şekilde ve ne büyüklükte bir kamyon ile yapılacağı belirlenerek taşımacılık günü yaşanabilecek sorunların önüne geçilmektedir.

Bizler için müşteri memnuniyeti son derece önemli olup çalışanlarımız tamamı müşteri memnuniyetinden asla ve asla ödün vermeyeceğimizi çok iyi bilerek çalışmalarını sürdürmektedirler. Ayrıca taşımacılık işlemlerinisigortalı olarak gerçekleştiriyoruz. Taşımacılık esnasında araç içerisinde yer alan eşyalarınızın zarar görmesi halinde zararınız en kısa süre içeriside karşılanır.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Recep 05433716228

    Uzman nakliyat ile evimi İstanbul’a taşıttım. Mustafa bey sağolsun bana son derece yardımcı oldu ve taşımacılık işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildi.