Dalyan Evden Eve Nakliyat

İzmir Konak bölgesinde yer alan işletmemiz bu bölge halkının taşınırken nelere dikkat ettiğini çok iyi bilir. Konak halkı bizler için son derece değerli olup değerli sakinlerimize onlara layık taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Taşımacılık öncesi müşterilerimizin taşınmasını istediği tüm eşyaların paketleme işlemlerini kullanılmamış ambalajlama malzemesi ile gerçekleştirmekteyiz. Birçok nakliyeci gibi aynı ambalajlama malzemelerini sürekli kullanmak yerine her defasında sıfır ambalajlama malzemesi tercih etmekteyiz.

Evin içerisinde yer alan mobilyaların demontaj işlemleri uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilirken kurulum işlemleri yine aynı personelimiz tarafından gerçekleştirilir. İşletmemizin ev hayvanlarınızın taşımacılığı için özel araçları bulunmakta olup Kedi, Köpek ve Papağan gibi hayvanlarınız güvenle taşınmaktadır.

İşletmemiz Anadolu Sigorta ile anlaşmalı olup tüm taşımacılık faaliyetlerini sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. İşletmemiz CHP ve Atatürkçü düşünce derneği üyelerine %20 indirimli taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hasan Şahin 05553460242

    Narlıdere 2. Kattan denizmen durağı 3. Kata taşıma. Fiyat rica ediyorum.