Hatay Evden Eve Nakliyat

Hatay evden eve nakliyat olarak il merkezinde ve ilçelerinde asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. Sağlıklı bir taşımacılık hizmeti sunmak için sektörel yenilikleri düzenli olarak takip eden ve müşteri memnuniyetine önem veren bir işletmeyiz.

Taşımacılık işlemlerinin güvenilir ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için hem şartların hem taşımacılık faaliyetlerini yürütecek ekibin işini temiz yapan bir ekip olması mecburidir. Suriyede iç karışıklık çıktıktan sonra fazla sayıda göç alan hatayda nakliye şirketleri genellikle ucuz işçilik olması açısından amatör suriyelileri çalıştırmaktadır ki böyle bir durumda taşımacılık esnasında eşyalar zarar görmektedir.

Bizler, taşıdığımız eşyalara gereken değeri göstererek taşımacılık öncesi gerekli ambalajama işlemlerini ambalajlama malzemelerinde çalmadan gerçekleştirmekteyiz ve taşımacılık işlemlerini asansörlü olarak gerçekleştirmekteyiz.

Şirketimiz ayrıca asansör ihtiyacı bulunan işletme ve şahıslara asansör kiralam hizmeti sağlamaktadır. Hatay asansör kiralama ihtiyaçlarınız için kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir