İskenderun Evden Eve Taşımacılık

Hatay ve iskenderun evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren İskenderun evden eve taşımacılık siz değerli müşterilerimize profesyonel çözüm ortağı olmak için onbeş yıllık tecrübesi ile sigortalı ve asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Evden eve ya da ofisten ofise taşımacılıkta en önemli sorunlardan biri eşyaların zarar görmesidir. İskenderun Nakliyat olarak sizin için her zaman en güvenilir yöntemleri tercih etmekteyiz. Yapılacak olan taşımacılık hizmetinde anlaşmaya uygun şekilde aynı gün ve tarihte taşımacılığınızı gerçekleştirmekteyiz.

Nakliyat hizmeti verdiğimiz müşterilerimizle önceden bütün şartları konuşarak bir anlaşma yapmaktayız. Ücret, mesafe, taşıma ve yerleştirme içine dâhil olanlar anlaşma içinde yer almaktadır. Ev ya da ofis incelenerek taşınacak olan eşyaların miktarına göre araç tipi belirlenmektedir. İskenderun Nakliyat olarak size ihtiyacınıza yönelik taşıma hizmetini sağlamaktayız.

Sigortalı Taşımacılık

Sigorta kapsamında yapılan taşımacılık sayesinde firmamız ve müşterilerimiz hiçbir mağduriyet yaşamamaktadır. Sigortanın amacı müşterilerin taşıma sırasında hasar gören eşyaları nedeniyle mağdur olmamasıdır. Yani, eğer eşyalar taşınırken zarar gördüyse bunların zararını firmamız karşılamaktadır. Ancak İskenderun Nakliyat olarak birincil önceliğimiz eşyalara hiçbir zarar gelmemesidir.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir