AKPINAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Akpınar Nakliyatın yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat Akpınar Nakliyat evden eve taşımacılığı öyle bir hale getir diki evden eve eşya taşımacılık artık çok daha kolay olmuştur. “HER ŞEY ZAMANINDA” Sloganıyla yola çıkan Akpınar Nakliyat evden eve eşya taşımacılığının kolay olması için taşıma esnasındaki her şeyi sıraya koymuştur. İlk öncelikle bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan expert ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Expertin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigata değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.

Eğer eşyanız bize göre çoksa, bir gün önceden iki( 2 ) eleman gelip ambalaj yapar. İkinci gün direkt olarak taşıma yapılır. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar. Ambalaj malzemeleri olarakta “Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb.” avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılır. Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir.

Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir (1) kişinin bulunması yeterlidir. Sebap ise eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesidir. Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar elemanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri herşeyi yapıyorlar. Müşteri ile Akpınar Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Akpınar Nakliyat’ın bir formen’inin bulunduğunu ve müşterinin Direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın Akpınar Nakliyat bunu da düşünerek Güneş Sigorta A.Ş. ile bir hasar anlaşması yapmıştır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilecektir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Akpınar Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi. ile muhataptır. Biz Akpınar ailesi olarak tek temennimizin eşyalarınızı bize teşıtmanızdır. Eşyalarınızı bize teşıtın ki diğer müşterilerimizin yaşadığı keyfi sizde yaşayın.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir