ÖZ ELİT EVDEN EVE NAKLİYAT

Bursa Öz Elit Evden Eve Nakliyat 2004 yılında Mehmet ali Ergün tarafından kurulmuş olup, yıllardır geliştirdiği taşımacılık çözümleriyle adından sıkça söz ettirerek oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olmuştur.
Sehirlerarasi evden eve Nakliyat sektörünün kalite çıtasını yükselten firmamız, Türkiye’nin her kentine, her ilçesine hatta her köyüne ve kasabasına nakliyat hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan faaliyet prensiplerimiz çerçevesinde yılın tüm mevsimlerinde sorunsuz ve zamanında teslimat yapabilme yeterliliğine sahip olan firmamız, güvenilir bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Bursa’da Nakliye sektöründe hizmet veren firmamız kurulduğu yıl olan 2004’den bugüne kaliteden taviz vermeden müşterilerine, hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler sunarak bugünlere gelmiştir. Firmamızın yola çıktığı ilk günden beri herkesin güler yüzlü kaliteli hizmet alması için çalışmaktadır.
Bütün bu teknolojik paketleme yöntemlerinin yanında, paketleme işleminin hangi sıra ile yapılacağı, hangi teknikle yükleneceği de profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir başka konudur. En doğru yöntemi uygulama açısından tüm nakliye personelimiz eğitimlidir. Bu eğitimlerde ambalaj işlemi ve paketlemesi yapılan eşyaların hassasiyetleri hakkında detaylı bilgiler verilerek, kazara ortaya çıkacak olan problemlerin önüne geçilir.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir