Ankara Yadigar Nakliyat

Ankara’nın Çamlıdere ilçesinde bulunan firmamız Türkiye’de ilk uluslararası sertifika alan firmalardan biridir. Buda bizi yenilemeye götürdü ve tüm araçlarımız son model modern araçlarla değiştirdik. Şu aralar Türkiye’nin en iyi 10 firmasının içerisindeyiz. Yaptığımız iş sonunda arkamızda mutlu müşteriler bırakmamız tek gayemiz oldu. Bunun içinde yaptığımız taşımacılık sonunda mağdur olma durumunu ortadan kaldırmak için hasar sözleşmesi yapıyoruz. Hasar sözleşmesinde eşyalarınız kırılırsa şirketimiz ödeyecektir diye madde vardır bu yüzden mağdur olmayacaksınızdır.

Kullandığımız 1.sınıf ambalaj paketleri ile eşyalarınızın kırılıma olasılığını en aza indirgiyoruz. Geniş araç filomuz ile Türkiye’nin her yerine araçlarımız mevcuttur. Bizim için il, ilçe, semt farketmez mesafeler bizim için sorun değil. Bu işi yaparken önemli olan şeylerden biri ise şöfor ve çalışanlardır. Bizim çalışanlarımız yıllardır bizimle çalışan belgeli ve profesyonel personellerimizdir.

Yüksek katlara sunduğumuz dış cephe asansör hizmeti ile eşyalarınızın yüksek katlara daha güvenli bir şekilde çıkmasını sağlıyoruz. Aklınızda soru varsa profilimize girip yorumları okuyarak cevap bulabilirsiniz.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir