Batman Star Nakliyat

Batman asansörlü evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için uzman kadromuz ve büyük çelik kasalı kamyonumuz ile emrinize amadeyiz. Genellikle şehirler arası taşımacılık hizmeti sunan şirketimiz İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlere sürekli taşımacılık yapmaktadır. Taşımacılıklar komple veya parsiyel olarak yapılmaktadır. Öyle ki İzmire taşımacak çeyiziniz için bizleri arayabilirsiniz lakin taşınacak 3-5 koli veya bir beyaz eşya için bizleri yormamanızı rica ederiz nitekim çok küçük parçalar için koca kamyonun adres aradığına değkmiyor.

Batmanın ilk evden eve nakiyat şirketiyiz ve taşımacılıklarda göstermiş olduğumuz dikkat dillere destandır. Evinizin içerisinde yer alan eşyaların tamamı tepeden tırnağa kullanılmamış ambalajlama malzemesi ile paketlenmektedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için yukarıda yer alan telefon numaralarını arayarak bizlere ulaşabilir sorularınızın yanıtını bulabilir ve ücretsiz olarak evinizi incelemesi için bir eksper talep edebilirsiniz.

Eksperimiz eviniz içerisinde yer alan eşyaları gözden geçirip sizlere fiyat teklifini sunmaktadır ki bu ekpertiz hizmeti tamamen ücretsizdir.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir