Dulkadiroğlu Evden Eve Nakliyat

Tüm Türkiye’ye gönderileriniz güven içinde teslim edilir, asansörlü taşıma hizmetimiz mevcuttur. Bizler Dulkadiroğlu Evden Eve Nakliyat olarak bölgedeki tüm taşınma hizmetlerinde ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz ve sahada, görerek belirlediğimiz hizmet bedeli 1 hafta süreyle sabittir. Fatura kesebilmek nakliyecilikte lüks değildir, genelde “fatura kesebiliyoruz” diye firmalar sanki lüksmüş gibi bu durumdan bahseder ama saçma.

Bizimle çalışırsanız o zaman hasar sözleşmesi ile kafa rahat nakliyeciliğin tadına varabilirsiniz. Fiyat sabittir, sözleşmede belirtilir ki teslim süresi de saatine kadar sözleşmeye yerleştirebiliriz. Amacımız hızlı iş yapmak, kazaya davetiye çıkarmak değil. Sadece kendimize, işimizdeki uzmanlığımıza sonuna kadar güveniyoruz, bizle alakalı durum tamamen budur. Bizlerle çalışmak ayrıcalıktır.

Kahramanmaraş içi veya dışı yapılacak olan evden eve taşımacılık ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçiniz.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mustafa AKKAYA 5416992962

    çıkış Kahramanmaraş variş batman 7 kattan ev eşyası alınacak 2 kata taşınacak
    fiyatı ne olur hayırlı işler. [email protected]

  2. Zeki Ertütün

    Kahramanmaraştan osmaniyeye evimi taşıtacağım. Evimin içerisinde yer alan eşyaların tamamını topladım ve paketledim 2. kattan alınım 3. kata gidecek. bana fiyat konusunda yardımcı olursanız sevinirim.