Afşin Evden Eve Nakliyat

Kahramanmaraş Afşin evden eve nakliyat olarak ulaştırma bakanlığı tarafından ev taşımacılık sektöründe hizmet sağlamayan işletmemiz belgeli ve sigortalıdır. Taşımacılık konusunda belirli kuralları bulunan ve bu kurallara uyan çalışanlarımız ile hizmetlerimizde süprizlere yer yoktur.

Her ne kadar müşterilerimizin büyük bir kısmı evinin içerisinde yer alan mutfak eşyalarını kendisi kolileyecek olsa da bazı müşteriler tüm bu eşyların nakliyat şirketi çalışanları tarafından paketlenmesini talep etmektedir. Paketleme işlemlerinin nakliye şirketi tarafından yapılması için ekspertiz şarttır. Ekspertiz paketlenecek olan eşyaların tespitini yaparak yeterli ambalajlama malzemesini tedarik etmektedir.

Çalışanlarımız paketleme işlemlerini itinalı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Öyle ki taşımacılık esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli özen fazlası ile gösterilmektedir.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mehmet Gürses

    Eşyalarımız taşıtmak için arkadaşlara telefon açtım. Geldiler eşyalarıma baktılar ve verdikleri fiyatta anlaştık. Taşıma günü eşyalarımı çok güzel paketleyip ambalajladılar ve yüklediler. En ufak sıkıntı ve sorun yaşamadım. Arkadaşlar gerçekten emeklerini esirgemediler.