Odunpazarı Evden Eve Nakliyat

Odunpazarı evden eve nakliyat merkezi Eskişehir Odunpazarı ilçesinde bulunmakta olup Eskişehirin tamamında il içi ve iller arasy ev, ofis, işletme taşımacılığı ve depolama hizmeti sağlamaktadır. Eskişehir halkı çok sık taşınmamakta ama taşınırken de sağlıklı ve sorunsuz bir taşımacılık hizmeti talep eder.

Müşteri ilişkisi bakımından daha önce üç kez ödül alan bir nakliye şirketi olarak sağlamış olduğumuz bütün hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyeti bizler için son derece önemlidir. Taşımacılık öncesi ve esnasında müşteriler işleyiş hakkında devamlı bilgilendirilmek ve sağlıklı bir hizmet talep etmektedir.

Bizim için her müşteri özeldir, işetme olarak müşterilerimizi birbirinden ayırt etmeden her birine kaliteli taşımacılık hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Taşımacılık ihtiyacınız için bizleri arayarak detaylı bilgi alabilir ve ekspertiz hizmeti talep edebilirsiniz.

Şirketimizin dış cephe asansörü bulunmakta olup asansörlü taşımacılık hizmeti sağlamaktayız.

Sizler için haftanın yedi günü, günün yirmidört saati hizmetinizdeyiz.

Bir mesaj yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Emre Emek 0505%20878%2086%2065

  Merhabalar,
  Çerkezköy(Tekirdağ) de 9. Katta bulunan (yük asansörü bulunmakta) 3+1 dairemizde bulunan eşyalarımızı Eskişehir Sümer mahallesinde 2. Katta bulunan daireye taşımak istiyoruz.
  Altta eşyalar hakkında detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Teklif iletebilir misiniz?

  Beyaz eşyalarımız (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi) taşınacaktır.
  Yatak odası takımı, salon takımı, yemek odası takımı, bebek odası takımı ilave olarak bir gardırop ve mutfakta dolap bulunmaktadır bu ürünler sökülüp takılacaktır.
  Eşyaların büyük çoğunluğu kutulandı ama yine de paketlenecek az eşya bulunmaktadır.

  Maille dönüş yapabilirseniz sevinirim.
  Saygılarımla,
  Emre Emek
  0505 878 86 65
  Emremek337@gmail.com