Osmaniye Enmek Nakliyat

Osmaniye evden eve nakliyat sektöründe hizmet sağlayan Enmek nakliyat hem evden eve nakliyat, hem ofis taşımacılığı hem asansör kiralama hizmeti sunmaktadır. Taşımacılık hizmetini çelik kasalı kamyonlar ile gerçekleştiren Enmek nakliyat paketleme hizmetini streç folyo ve balonlu naylonlar ile gerçekleştirmektedir.

Uygun Fiyat

Enmek Nakliyat firması olarak Osmaniye bölgesinde verdiğimiz taşımacılık hizmetinde son derece uygun fiyat politikasını uygulamaktayız. Piyasa şartlarına en uygun ücretlerle firmamız için en güzel teklifi vermekteyiz. Sonradan ekstra ücret talep etmemekteyiz. Bunu yaptığımız sözleşmeyle de teyit etmekteyiz. Bu nedenle müşteri memnuniyet en yüksek olan firmalar arasında bulunmaktayız.

Kolileme – Sarma

Kolileme işlemlerini küçük eşyalar, kitaplar, mutfak gereçleri ve diğer küçük eşyalar için yapmaktayız. Bunun için öncelikle eşyaları sarmaktayız. Sonrasında kolilere yerleştirerek kolilerin ağzını ve alt kısmını bantlamaktayız. Enmek Nakliyat olarak verdiğimiz taşımacılık hizmetinde bulunduğumuz bu aşamada büyük eşyaları sarmaktayız. Çizilmemeleri için streç ve baloncuk şeklindeki naylonlarla güzel şekilde sarmaktayız.

Bir mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir